Skip links

Навчання

ІТАіІП — це недержавний освітній заклад, покликаний готувати кваліфікованих психологів і психотерапевтів для роботи на найтонших і найглибших рівнях особистості. Якісне навчання психології є необхідною основою для досягнення клієнтом та психотерапевтом обумовлених результатів.

Відповідно до вимог Європейської Асоціації Психотерапевтів, фахівець повинен мати академічну освіту з психології або схожої гуманітарної дисципліни та обов’язкову спеціалізацію в одному із визнаних напрямків психотерапії.

Вища психологічна освіта дає необхідну базу — знання загальної психології, історії психології, вікової психології, соціальної психології та суміжних базових дисциплін. Спеціалізація – це навчання на недержавних курсах з психології, де психолог отримує знання всередині конкретного напряму психотерапії: його філософії, методів роботи, психотерапевтичних технік, діагностики та проходить обов’язкове особисте опрацювання в даному напрямку.

В ІТАіІП ми відповідально ставимося до процесу навчання психотерапевтів, дотримуючись кращих міжнародних стандартів. Усі наші освітні програми відповідають найвищим критеріям підготовки психотерапевтів. Наші викладачі є сертифікованими європейськими супервізорами та навчальними тренерами. Крім того, ми регулярно відвідуємо міжнародні конференції, де наші викладачі пропонують свої майстер-класи, запрошуємо фахівців з інших європейських країн для обміну досвідом та підвищення кваліфікації наших студентів.

Навчання психології у нас – це сертифікована освіта у двох напрямках психотерапії:

Інтегративна психотерапія з фокусом на взаємини Р. Ерскіна: сучасний, інноваційний, глибокий, безпечний та ефективний метод. Наш інститут надає єдине в Україні сертифіковане та офіційне навчання цьому методу IIPA-Міжнародної Інтегративної Психотерапевтичної Асоціації. Викладає перший на території СНД сертифікований інтегративний терапевт Наталія Спенсер.

Транзакційний аналіз – це класичний напрямок психотерапії Еріка Берна. Ми в ІТАіІП надаємо навчання за європейськими стандартами та вивіреною в Європейській Асоціації Транзакційного аналізу програмі. Викладають також навчальні сертифіковані транзактні аналітики та супервізори (PTSTA-P-EATA).

Навчання психології та психотерапії у Києві

  • Інтегративна психотерапія

Навчання Інтегративної психотерапії — це курс підвищення кваліфікації для дипломованих і вже практикуючих психологів, тривалістю 3-4 роки практичного навчання, обов’язкову особисту психотерапію та регулярні супервізії.

У процесі навчання кожен студент може укласти із супервізором контракт на європейську сертифікацію у методі Інтегративної психотерапії. Це означає вибір клієнтського випадку для захисту перед європейською комісією, супервізії, написання письмової роботи та підготовку до захисту клієнтського випадку. До кандидата висуваються вимоги щодо кількості годин навчання, особистої та групової терапії та роботи з клієнтами. Сертифікація проводиться згідно з вимогами Міжнародної асоціації інтегративної психотерапії.

  • Транзакційний аналіз

Навчання транзакційному аналізу в Києві — це чотирирічна програма, що включає обов’язковий вступний 101-й курс (2 дні) і три роки навчання психотерапії. На цей навчальний курс Ви можете прийти незалежно від того, є психологом чи ні. Знання та вміння, отримані на цьому курсі психології стануть у нагоді кожному і в звичайному житті.

Дипломовані психологи мають можливість укласти контракт на Європейську сертифікацію як транзакційний аналітик. Вимоги до кандидатів також визначені ЄАТА і включають години навчання в ТА та інших навчальних програмах, особисту та групову психотерапію, супервізії. Процедура сертифікації схожа на вищеописаний процес для інтегративної психотерапії – письмовий та усний іспит, захист клієнтського випадку.

ВАЖЛИВО

В Україні є не так багато сертифікованих фахівців у методі Транзакційного аналізу та лише декілька сертифікованих навчальних тренерів в Інтегративній психотерапії. Тому навчальні програми Транзакційного аналізу проходять раз на декілька років. Але завдяки онлайн-школі, почати навчання Інтегративному підходу з фокусом на взаємини можна почати в будь-який новий набір, який відбувається кожні два місяця.

Якщо Ви хочете здобути якісну європейську психотерапевтичну освіту у нас в ІТАіІП — Вам важливо залишити заявку на навчання заздалегідь, щоб ми могли повідомити Вас про найближчий набір.

Home
Account
Cart
Search

Напишіть нам

через зручний для Вас канал комунікації

Адреса інституту: Київ, вул. Оболонська, 29, офіс 101.

info.itaip@gmail.com