Skip links

Супервізії

Для будь-якого психолога чи психотерапевта важлива робота із супервізором.

Супервізії в психотерапії – це такий вид підтримки для фахівця, в якому набагато досвідченіший і спеціально навчений для цієї мети психотерапевт допомагає менш досвідченому колезі поглянути на свою роботу та клієнтський випадок з іншого боку, прояснити план лікування, розібратися у складній етичній чи терапевтичній ситуації.

Вас як клієнта може турбувати те, що психотерапевт виносить клієнтські випадки супервізію. Переживати про це не варто, тому що психотерапевт зі своїм супервізором має контракт на конфіденційність. Терапевт не називає справжнього імені, прізвища або будь-яких інших розпізнавальних даних клієнта.

У будь-якому напрямку психотерапії супервізія є необхідною частиною практики. Вона потрібна для того, щоб запобігти вигоранню психолога, вчасно помітити важливі та не очевидні аспекти в роботі, отримувати професійну підтримку та мати альтернативну або підтримуючу точку зору.

Супервізор у психотерапії – це не просто досвідченіший терапевт. Супервізорів готують додатково, оскільки це окреме навчання психотерапевта крім сертифікації методом. Тому супервізором не може бути кожен досвідчений психолог, навіть якщо він має понад 30 років досвіду практичної діяльності.

В ІТАіІП ми надаємо послуги супервізії для психотерапевтів. Супервізорами у нашому Інституті є сертифіковані психотерапевти Наталія Спенсер, Роксана Ящук, Наталія Мотріч, Анастасія Сухорукова та запрошені супервізори з Європи і Великобританії. 

Тривалість супервізії – так само як у терапевтичного сеансу – 50 хвилин. Але ви можете попросити більше часу за додатковою домовленістю.

У нашому інституті ви можете отримати три формати супервізійної підтримки:

Індивідуальна супервізія для психологів у Києві або онлайн з будь-якої точки світу. Це дуже глибокий формат роботи та аналізу вашої практики, де ви працюєте віч-на-віч із супервізором.

Супервізія психологів у малій групі – це формат роботи у групі з трьох – восьми осіб, які мають паралельних взаємин і працюють у одному методі психотерапії. Тривалість такого формату залежить від кількості людей у міні групі.

Супервізійно-теоретична група – це групова супервізія, на якій окремий час ми приділяємо вивченню та обговоренню останніх напрацювань у галузі психотерапії, а також важливих питань, що виникають під час практики психолога. Тривалість такої групи – 5 годин. Вона відбувається раз на місяць.

Супервізії в нашому інституті націлені на психологів, що практикують і навчаються, в методі Транзакційного аналізу та інтегративної психотерапії. Ви можете отримати унікальний досвід професійної підтримки, наповнений структурою та глибиною одночасно.

Home
Account
Cart
Search

Напишіть нам

через зручний для Вас канал комунікації

Адреса інституту: Київ, вул. Оболонська, 29, офіс 101.

info.itaip@gmail.com