Skip links

Наталія Єгонська-Спенсер,

STA-PTTA-P-ITAA/ CIIP, CIIPTS, IIPA
Засновниця інституту
Тренерка та супервізорка міжнародних реєстрів психотерапевтів ITAA та IIPA - Міжнародної асоціації інтегративної психотерапії.

Має успішну приватну психологічну практику з клієнтами в Україні та за кордоном. Досвід більш 20 років.

Керівник та засновник Інституту Транзакційного аналізу та Інтегративної психотерапії у Києві, Україна, який вже 5 років здійснює професійну підготовку: навчання , супервізії, практикуми, підготовка до міжнародної сертифікації в методі.

Навчає методам Транзакційного Аналізу та Інтегративної психотерапії з фокусом на стосунках в галузі Психотерапія більше 7 років. Має авторські програми підготовки. Має успішний досвід підготовки студентів до складання міжнародних іспитів.

Сертифікований ТА аналітик та Сертифікований Інтегративний Психотерапевт, IIPA. Дійсний член Української Спільноти ТА, Европейської асоціації ТА, Міжнародної асоціації ТА УСТА, ЕАТА, ITAA, IIPA.

Вітання від засновниці ІТАіІП

Доброго дня! Мене звати Наталія Спенсер, і я заснувала Інститут Транзакційного аналізу та Інтегративної психотерапії кілька років тому, щоб допомогти практикуючим психологам освоїти нові підходи, зокрема Транзакційний аналіз та Інтегративну психотерапію з фокусом на взаєминах.

Мета нашого Інституту – об’єднати однодумців, які поділяють філософію Транзакційного аналізу та Інтегративної психотерапії з фокусом на взаємини. Вони навчаються єдиним методам роботи й можуть разом зростати та розвиватися.  

Ми пропонуємо як тривалі фундаментальні освітні програми, які можуть привести до Європейської сертифікації в галузі Транзакційного аналізу та Інтегративної психотерапії, так і коротші програми, спрямовані на конкретні сфери застосування чи діяльності практичних психологів. Ми надаємо індивідуальну та групову супервізійну підтримку й пропонуємо індивідуальну та групову психотерапію методами Транзакційного аналізу та Інтегративного підходу.  

Формати підтримки розвитку практикуючих психологів досить поширені в Європі, і наша місія полягає в тому, що ми є піонерами методу Інтегративної психотерапії в Україні. Ми раді поширювати цей метод серед нових людей, зацікавлених у використанні взаємин у своїй роботі.  

Більше року тому ми запустили онлайн-школу, яка забезпечує якісне і ефективне навчання у віддаленному форматі. 

Слідкуйте за нашими оголошеннями та соціальними мережами! Рада зустріти вас у нашому Інституті!

Home
Account
Cart
Search

Напишіть нам

через зручний для Вас канал комунікації

Адреса інституту: Київ, вул. Оболонська, 29, офіс 101.

info.itaip@gmail.com