Skip links

У чому вам вигода як клієнту?​

Як говорилося раніше, Транзакційний аналіз дає структурне розуміння, яким ви можете користуватися з першого сеансу. Але є й інші, не менш важливі переваги.

Контрактність

Транзакційний аналіз є способом, важливою частиною якого є контракти. Це усні чи письмові домовленості Клієнта з Терапевтом щодо ключових аспектів роботи, очікуваного результату та відповідальності кожного за цей результат. Кожен сеанс починається з договору. У процесі сеансу немає нічого, про що ви з терапевтом не домовлялися. Це дає вам безпеку та передбачуваність процесу.

Зрозумілі кордони

Ця перевага автоматично випливає із попереднього. Ви з терапевтом заздалегідь домовляєтеся про ваш запит, про ваші очікування, про частоту та тривалість зустрічей.

Транзакційний аналіз також має часові рамки. Вже третьому сеансі психотерапевт може робити припущення про необхідну тривалість роботи з вами до отримання бажаного результату. Межі процесу терапії за часом дуже важливі для багатьох клієнтів.

Інструменти терапевта в руках клієнта

Психологи в Києві та за його межами, які працюють у методі Транзакційного аналізу, часто жартують, що після проходження курсу психотерапії в цьому методі, клієнт сам може ставати психотерапевтом.

В кожному жарті є частка правди. Насправді, вже з першого сеансу ви знаєте знання, якими володіє ваш психотерапевт. Ви отримуєте інструменти, які з успіхом можете застосовувати для покращення свого життя.

Багато стає дуже простим і зрозумілим

Жоден психотерапевт не зможе обіцяти вам, що у вашому житті перестануть відбуватися неприємні ситуації та зустрічатися недоброзичливі люди. Але що ми точно можемо обіцяти – життя стане зрозумілішим, а у зв’язку з цим багато проблем стане простіше. Зникне страх і тривога, які блокували вашу здатність думати в екстремальній ситуації. Там, де багато хто губиться і не розуміє, що відбувається, ви будете здатні прийняти правильне рішення. Те, що раніше було складним, стане простим, якщо не в моменті, то перспективі.

Слід зауважити, що допомога психолога полягає не так у раді чи рекомендації з приводу вашого життя, як у вирощуванні у вас сили та здатності бути гнучким у різних життєвих ситуаціях. Транзакційний аналіз є ідеальним методом для тих, кому потрібно структурувати внутрішній хаос, вийти зі стану тривоги та заплутаності, або хто запитує: «Чому це відбувається зі мною?»

Наші психологи та психотерапевти в ІТАіІП використовують у роботі методи Транзакційного аналізу та Інтегративної психотерапії Річарда Ерскіна. Це унікальне поєднання двох сучасних напрямків психотерапії дозволяє працювати глибоко, не порушуючи вашої внутрішньої безпеки. Важіль сили від початку і до кінця знаходиться у вас, і ви відчуваєте, як ви ростете, а життя стає безпечнішим і зрозумілішим для вас.

Звертайтесь, ми будемо раді допомогти вам!

Home
Account
Cart
Search

Напишіть нам

через зручний для Вас канал комунікації

Адреса інституту: Київ, вул. Оболонська, 29, офіс 101.

info.itaip@gmail.com